نیاز آموزش و پرورش گلستان به ۱۸۰۰ معلم

به گزارش خبرنگار ایرنا، احسان گوهری راد روز دوشنبه درمراسم افتتاح سالن پذیرایی شماره سه مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شهرستان گنبدکاووس به خبرنگاران گفت: بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش گلستان از محل هایی مانند ماده موسوم به ۲۸، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و مربیان پیش دبستانی و حق التدریسی تا اول مهر امسال جذب می شود.

وی بدون اشاره به آمار جذب معلمان جدید، اظهار داشت: آموزش و پرورش گلستان با ساماندهی و مدیریت نیروی انسانی در قالب پروژه مهر، هیچ کلاس بدون معلم برای سال تحصیلی پیش رو نخواهد داشت، حتی اگر استخدام های پیش بینی شده تا اول مهر امسال محقق نشود.

گوهری راد همچنین با اشاره به افتتاح سالن شماره سه پذیرایی مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان گنبدکاووس، اضافه کرد: این سالن با هزینه حدود پنج میلیارد ریالی با ظرفیت پذیرایی ۸۵ نفر بهسازی و آماده ارائه خدمات به جامعه فرهنگی این شهرستان، استان گلستان و کشور می باشد.

وی تصریح کرد: ظرفیت سه سالن پذیرایی مجموعه مرکز آموزش رفاهی فرهنگیان گنبدکاووس حدود ۷۰۰ نفر است که به همراه تعدادی سوئیت و یک سالن آمفی تئاتر، یکی از مراکز خوب رفاهی آموزش و پرورش گلستان می باشد و مردم این شهرستان نیز استقبال خوبی از این مجموعه بالاخص سالن های پذیرایی آن دارند.

نیاز آموزش و پرورش گلستان به ۱۸۰۰ معلم

به گزارش ایرنا، “کمال الدین نظرنژاد” مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس نیز در حاشیه این مراسم که امامان جمعه شیعه و اهل سنت و برخی مسوولان این شهرستان در آن حضور داشتند، گفت: هزینه بهسازی سالن پذیرایی شماره سه مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان گنبد از محل درآمدهای این مجموعه انجام شده و برای ۲۵ نفر نیز فرصت شغلی ایجاد کرده است.

آموزش و پرورش شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس به عنوان دومین شهرستان بزرگ استان گلستان حدود چهار هزار فرهنگی شاغل و سه هزار فرهنگی بازنشسته دارد.